Bu Site Avon Resmi Web Sitesi Değildir.
Neden Avon?

Neden Avon'a Üye Olmalıyım?
Avon'a üye olmak, size dünya çapında ünü olan bir firmanın ürünlerini çok uygun fiyata almanızı sağlar. Bu aldığınız ürünler çok sayıda testten geçmiş ve beğeni kazanmış ürünler olduğu için kullanırken aklınızda soru işaretleri kalmaz.

Avon, sadece ürün satışı yapmaktan ziyade, kendisine üye olunması avantajını da sağlayan bir firmadır. Bu sayede ürünleri piyasa değerlerinin oldukça altına satın alabilirsiniz. Aldığınız ürünleri kendiniz kullanabilir, çevrenize hediye edebilirsiniz.

Ancak Avon üyeliğinin sağladığı daha büyük bir imkan da var. Bu da aldığınız ürünlerin ticaretini yapabilmeniz. Ürünleri ortama %30 kar ile satın aldığınızı düşünün ve çevrenize bunları satıp kazanabileceklerinizi hesaplayın.

Avon'a Kayıt Olmak Ücretli mi?
Avon?a üye olmak ücretsizdir. Başlangıçta bir ücret ödemeyeceğiniz gibi, üyeliğinizin sürmesi için de herhangi bir ücret ödemezsiniz. ?Peki bir kere üye olduktan sonra üyeliğim hiç sonlanmayacak mı?? derseniz, bunun için de yapmanız gereken üç katalog dönemi içerisinde (yaklaşık 3 ay) sadece bir sipariş vermek. Siparişin miktarı önemli değil. Ancak tabii ki bu büyük avantaj dünyasından faydalanmak istiyorsanız zaten her ay çok değişik fırsatlar sizi bekliyor olacak!

İletişim

  • İzmir
  • 0541 617 91 15
Copyright 2020 © Avon Ücretsiz Üye Ol - Tüm Hakları Saklıdır.